Inspreken in de oordeelsvormende commissie van 10 april
Voordat raadsleden in de raadsvergadering een beslissing nemen horen zij graag wat inwoners bezighoudt en wat inwoners van de raadsvoorstellen vinden die op de raadsagenda staan. Je kunt maximaal 5 minuten inspreken over een onderwerp dat op de agenda staat of over een onderwerp dat je zelf onder de aandacht van de gemeenteraad wilt brengen.
Aanmelden via mail
Meld je aan door een e-mail naar de griffie te sturen via griffie@sint-michielsgestel.nl. Vermeld in deze e-mail jouw naam, e-mailadres, telefoonnummer en het onderwerp waarover je wil inspreken. Aanmelden kan tot uiterlijk woensdag 9 april, 8.00 uur ’s ochtends (36 uur voor aanvang commissievergadering).
Het inspreken in de commissie is openbaar.
Agenda 10 april
Onderstaande raadsvoorstellen staan op 10 april op de agenda van de raadscommissie L&D, als Hamerstuk (H) of Bespreekstuk (B).
- Raadsvoorstel Technisch in beheer nemen Bruidsschat Sint-Michielsgestel (H)
De raad wordt voorgesteld om de regels die voorheen landelijk bepaald waren en nu onder het Omgevingsplan vallen, nu lokaal in te voeren en te verwerken in de software. Omdat de raad dit voorstel zal omarmen wordt dit raadsvoorstel behandeld als hamerstuk. - Raadsvoorstel Wijziging Besluit delegatie bevoegdheden omgevingsplan Sint-Michielsgestel (H)
Met dit raadsvoorstel wordt voorgesteld om in het ‘Besluit delegatie bevoegdheden Omgevingsplan Sint-Michielsgestel’ toe te voegen dat de gemeenteraad bij technische wijzigingen niet eerst toestemming hoeft te geven. Aangezien de wijziging geen inhoudelijke wijziging is, wordt dit raadsvoorstel als hamerstuk behandeld. - Raadsvoorstel Aankoop Directeur van Beekstraat 6, Sint-Michielsgestel (B)
De gemeenteraad gaat met elkaar in gesprek over de aankoop van het pand aan de Directeur van Beekstraat 6 in Sint-Michielsgestel. Dit raadsvoorstel wordt behandeld als bespreekstuk.
Agenda 17 april
Onderstaand raadsvoorstel staat op 17 april op de agenda van de raadscommissie SEB, als Bespreekstuk (B).
- Raadsvoorstel m.b.t. het maatregelenpakket bezuinigingen 2026.(B)
Op dit moment is de inhoud van dit voorstel nog niet bekend. Zodra het voorstel bekend is, wordt deze gepubliceerd op de website.
Wil je bij de vergadering zijn of deze live meevolgen?
Je kunt deze openbare vergaderingen bijwonen op de publieke tribune in de raadszaal. Je bent van harte welkom. De voordeur is voor bezoekers van de vergadering geopend. Ook kun je via de livestream meeluisteren. De link naar de livestream kun je op de dag van de vergadering vinden op onze website via het blok bovenaan.